Skocz do zawartości

programy do obsługi stacji kontroli pojazdów


lisek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • JANUSZ60

    11

  • Góral81

    7

  • Qnick

    6

  • Psuj

    5

Top Posters In This Topic

I po co piszesz takie głupoty ?

Spotkasz tu przecież diagnostów z różnych części Polski i pracujących na różnych programach, niekoniecznie na sofcie NORCOM'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracujących na różnych programach,

jeśli są tacy to ok, bo tylko oni mogą oceniać porównując możliwości danych programów,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie nie ma programu Norcomu a na forum jestem i bardzo sobie to cenię, a mój program to taki archaiczny jeszcze w DOSOWY ale działa i nawet paczki do cepiku ma wysyłać w co też nie wierzyłem a już myślałem że w końcu go zmienią a tu zonk :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam co najmniej kilkunastu takich diagnostów, którzy logują się systematycznie na forum i którzy to porównanie mają i spokojnie mogą to koledze wytłumaczyć. Pytanie, czy będą chcieli.

 

Moje zdanie się nie liczy, bo (teoretycznie) nie będę obiektywny - więc głosu nie zabieram. Ale swoje wiem. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygodę z programami zacząłem on Norcomu następnie jak zmieniłem miejsce pracy to tam był patronatu program a teraz znów jestem na norcomowskim i porównując oba to z mojej perspektywy 1:0 dla norcomu. Przede wszystkim uaktualnienia i obsługa techniczna wzorowa. Nie mam w norcomie wykupionej zdalnej obsługi ale nigdy nie zdarzyło mi się aby odmówiono pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuję w drugim miejscu na patronacie, ale poprzednio przez 3 lata na norcomie i muszę powiedzieć że jest lepszy (bardziej czytelny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to już 2:0 ,,,

nie narzekam na Patronat,,, być może dlatego, że nie znam Norcoma ,,,

u mnie w powiecie to monopol,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuje na SKP PRO choć niemoge poruwnać go z innymi programami to mogę powiedziec ze jest to całkiem niezłe oprogramowanie proste w obsłudze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja pracuje na NORCOMIE oraz na TÜVPOL programy oba są w porządku jednak NORCOM ma więcej opcji także jeśli teraz miałbym wybrać z dwóch lepszy to oczywiście NORCOM wygrywa.

Mam nadziej że szef mnie nie wywali :D

A przecież można postarać sią o wersje DEM są darmowe i dostępne i samemu ocenić pewnie nie ma tam wszystkich opcji do wglądu ale dużo daje już takie porównanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klienci bardzo chwalą sobie moduł SMS-owy, czyli automatyczne przypominajki o kończącym się badaniu. Nie wiem czy inne oprogramowanie ma taką opcję i tak zautomatyzowaną jak Norcom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy inne oprogramowanie ma taką opcję

 

W menu Patronatu jest, ale ile stacji tego używa ?, boję się, że niewiele ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W menu Patronatu jest, ale ile stacji tego używa ?, boję się, że niewiele

Dokładnie,u mnie wysyłają sms-y z komórki bo mają bezpłatne,a info że jest opcja wysyłania z programu pozostało bez odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Patronat na dwóch stacjach, ogólnie nie ma problemów... wszystko śmiga, jedyne jak wirus windows zaatakował to się sypało. Ale do Patronat jest płatnie dostępny program "Kontakty" który pozwala na wysyłanie smsów i drukowanie zaproszeń pocztowych. Ale muszę przyznać że go nie polecam, gdyż bardzo skomplikowane jest wysyłanie sms. Należy mieć kartę z ERY, bramkę, żetony na bramce, zapisywanie kontaktów jako txt, kłopotliwe strasznie.

Patronat :ok

Kontakty :nook

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyż bardzo skomplikowane jest wysyłanie sms.

 

W Stacji wszystko idzie z automatu. Ustala się tylko jaki tekst ma wysłać i ile dni przed końcem tnb i nic więcej mnie nie interere. W programie mam wykaz wysłanych i doręczonych sms-ów a fakturka przychodzi regularnie z Norcomu. I wcale nie jest drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyż bardzo skomplikowane jest wysyłanie sms.

 

W Stacji wszystko idzie z automatu. Ustala się tylko jaki tekst ma wysłać i ile dni przed końcem tnb i nic więcej mnie nie interere. W programie mam wykaz wysłanych i doręczonych sms-ów a fakturka przychodzi regularnie z Norcomu. I wcale nie jest drogo.

 

W takim razie gratuluję i zazdroszczę :/ To jest DUŻY PLUS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.